Yamaç Paraşütü

Yamaç Paraşütü

Yamaç paraşütü yapılırken profesyonel bir kişinin yardımı çok önemlidir. Çok sarp bir yamaçtan aşağıya doğru kendinizi bıraktığınızda işlerin hiç de beklediğiniz..
Fethiye Jeep Safari

Fethiye Jeep Safari

Tüm bu doğal yeleri Fethiye Jeep Safari sayesinde teker teker gezmek çok güzel olacaktır. Yaz aylarının vazgeçilmez tatil beldesi olma özelliğini kaybetmeyecek..
448_DSCF7770

Ölüdeniz Tekne Turu

Ege ve Akdeniz’in birleştiği bir nokta olan ve ülkemizin en çok ziyaretçi ağırlayan tatil yörelerinden birisi olan Fethiye, eşsiz doğası, berrak suları, tarihi geçmişi..
Fethiye Tekne Turu

Tekne Turu

Fethiye Tekne Turu kapsamında oldukça etkili bir hizmetin verildiği turizm merkezi olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Fethiye’de tekne turları faaliyetleri..
Fethiye Scuba Diving

Fethiye Scuba Diving

Fethiye Scuba Diving sporuna yönelim çok fazla olduğundan bu spor gruplar halinde farklı dönemlerde yapılmaktadır. Türkçe anlamı ile tüplü dalış olan..
Fethiye Rafting

Fethiye Rafting

Fethiye Muğla’nın Bodrum’dan sonraki en kalabalık ve en çok turist çeken ilçesidir. Yaz aylarında binlerce yerli ve yabancı turist Ölüdeniz ve diğer güzel..
Fethiye Paintball

Fethiye Paintball

Heyecanın ve adrenalinin her daim üst seviyede olduğu Fethiye Paintball aktivitelerine ailenizle yahut arkadaş grubunuz ile katılım sağlayabilirsiniz..