Fethiye Paintball

Heyecanın ve adrenalinin her daim üst seviyede olduğu Fethiye Paintball aktivitelerine ailenizle yahut arkadaş grubunuz ile katılım sağlayabilirsiniz..

FETHİYE PAİNTBALL FİYATLARI İÇİN ACENTALARIMIZ İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ…

Fethiye Paintball

Adrenalin Dolu Aktivite
Fethiye denilince akla her daim doğal güzellikler, deniz, kum, güneş, eğlence mekanları, lüks oteller, yamaç paraşütü ve tekne turları gelmektedir. Ancak Fethiye yaz turizmi aktivitelerinin yanı sıra farklı sosyal aktiviteleri de barındırmaktadır. Her yaşa ve her zevke uygun birçok aktivite bulunmaktadır. Bu noktada paintball da ülkemizde günden güne yaygın hale gelen heyecan sporlarından birisi olarak bilinmektedir. Tatilin keyfini tüm yönleri ile yaşamanız için birbirinden eğlenceli etkinlikler ile arkadaşlarınızla yahut ailenizle unutulmayacak anlar yaşayabilirsiniz. Outdoor sporlarının her türlüsünü yaşayabileceğiniz, birçok keyifli aktiviteye katılım gösterebileceğiniz etkinlikler Fethiye’de sizi beklemektedir. Trekking, bisiklet turları, doğa yürüyüşleri ve kampın yanı sıra Fethiye Paintball da oldukça rağbet gören outdoor sporlarından olmaktadır. İki eşit takımın özel kostümler giyerek birbirleri ile mücadele halinde oldukları paintball sporunda takımlar birbirlerine içi boya dolu tabancalar ile hükmetmeye çalışmaktadır.
Fethiye Paintball’a Yoğun İlgi
Fethiye, yaz turizminin yanı sıra farklı ilgi alanlarına hitap eden sosyal aktiviteleri de içerisinde barındırmaktadır. Bölgeye tatile gelen kalabalık arkadaş gruplarının oldukça ilgisini çeken ve sıklıkla rağbet gören aktivitelerden birisi de paintball’dur. Fethiye Paintball sporunda tercih edilebilecek en uygun arazi koşullarına sahip noktalardan birisidir. Paintball gerekliliği olan geniş ve ormanlık alanların sıklıkla bulunduğu, uygun arazi zemini ve elverişliliğine son derece uyumludur. Bölgeye gelen yerli ve yabancı turistler de tatillerine farklı aktiviteler kazandırmak ve keyifli dakikalar geçirmek amacı ile paintball’a ilgi göstermektedir.
Paintball Nasıl Yapılır?
Dinamizm, strateji ve mücadele ruhunu doruklarda yaşamak isteyen iki takımın birbirleri ile kıyasıya mücadele ettikleri paintball, tatillerin tek düze aktivitelerinden sıkılan kişiler için farklı bir seçenek olabilmektedir. Heyecanın ve adrenalinin her daim üst seviyede olduğu Fethiye Paintball aktivitelerine ailenizle yahut arkadaş grubunuz ile katılım sağlayabilirsiniz. Önceden alınacak randevu sonrası tam saatinde bölgeye ulaşarak paintball keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Deniz, kum, güneş ve eğlenceye kısa bir ara verip, adrenalin ve heyecan yaşayabileceğiniz doyasıya mücadeleye ortak olabilirsiniz. Paintball’a olan yoğun ilgi ve talep günden güne artarak devam etmektedir.