Ölüdeniz Tekne Turu

Ölüdeniz’İn eşsiz manzaralarını tekne ile seyre dalmak için tekne turları ideal bir alternatif olmaktadır.

Ölüdeniz Tekne Turu fiyatları için acentalarımız ile iletişime geçebilirsiniz…

Ölüdeniz Tekne Turu

Ölüdeniz Tekne Turları
Ege ve Akdeniz’in birleştiği bir nokta olan ve ülkemizin en çok ziyaretçi ağırlayan tatil yörelerinden birisi olan Fethiye, eşsiz doğası, berrak suları, tarihi geçmişi, ören yerleri ve doğal güzellikleri ile özellikle yaz aylarında yoğun turist akınına uğramaktadır. Fethiye’de ve çevre beldelerinde yapılacak birçok sosyal aktivite bulunmaktadır. Bunlar yamaç paraşütü, sörf sporu, doğa yürüyüşleri ve tekne turlarıdır. Her yaşa ve her zevke uygun daha birçok sosyal aktivite de bölgeye gidecek tatilciler için en ideal alternatifleri sunmaktadır. Fethiye merkeze 14 km uzaklıkta yer alan Ölüdeniz de Ölüdeniz Tekne Turu ile adından sıklıkla söz ettiren bölgenin en gözde tatil noktalarından birisi olmaktadır. Çamlar arasından ulaşabileceğiniz yolları ile Ölüdeniz, sularında tek bir kıpırtı bile olmaması dikkat çekmektedir. Ölüdeniz zemini yosunsuz ve kayalıksız saf beyaz kumlar ile örtülüdür. Bu sebepten ötürü deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmak isteyen kişiler için muazzam bir seçenek sunmaktadır. Ölüdeniz kıyıları kadar derinlikleri ve koyları ile de dikkat çekmektedir.
Ölüdeniz Tatil Aktiviteleri
Ölüdeniz Tekne Turu yapmak isteyen kişiler için birçok nokta bulunmaktadır. Ölüdeniz’İn eşsiz manzaralarını tekne ile seyre dalmak için tekne turları ideal bir alternatif olmaktadır. Aileniz yahut sevdikleriniz ile kiralayabileceğiniz teknelerle yahut günlük planlanan tekne turlarına katılabilirsiniz. Son derece konforlu, zevklere uygun, donanımlı tekneler bulunmaktadır. Tekne turları ile St. Nicholas Adası, Kelebekler Vadisi, Akvaryum Koyu, Deve Plajı gibi gezi durakları ziyaret edilmektedir. Tekne turları isteğe göre sessiz, sakin ve huzur dolu bir havaya bürünürken, isteğe göre aktivite, eğlence, dans ve dalış gibi birçok etkinliği de bir arada sunabilmektedir. Tekne turlarında yeme-içme hizmetleri de ayrıca tura katılanlara sunulmaktadır.
Tekne Turları İle Gezinti
Ölüdeniz Tekne Turu ortalama 5-6 saat boyunca devam etmektedir. Ancak arzuya göre çok daha kısa süreli turlar da durak noktaları azaltılmış şekilde olmaktadır. Özellikle Temmuz ve Ağustos aylarında tekne turlarında yoğun bir kalabalık yaşanmaktadır. Yerli ve yabancı turistlerin olduğu birçok tekne her yıl yoğun rağbet görmektedir.