Bahçe Bakımı ve Peyzaj

Bahçenize uygun bir bakım yapacak birini bulmakta zorlanıyor musunuz? Bahçenizi gurur duyabilecek bir şeye dönüştürmek için fikirlere mi ihtiyacınız var? İş için profesyonellerimiz var..

TELEFON NUMARALARIMIZ ARACILIĞI İLE FİRMAMIZLA İLETİŞİM KURABİLİR VE HİZMETLERİMİZDEN SİZ DE FAYDALANABİLİRSİNİZ.
0537-880-07-03

Bahçe Bakımı ve Peyzaj

Bahçenize uygun bir bakım yapacak birini bulmakta zorlanıyor musunuz?  Bahçenizi gurur duyabilecek bir şeye dönüştürmek için fikirlere mi ihtiyacınız var? İş için profesyonellerimiz var. En basit bakım görevleri için uygun olan ve harika bahçıvanlara sahibiz. Bahçe bakımı basit bir iş değildir ve düzenli yapılmazsa bütün uğraşlar boşa çıkabilir

Bahçeniz için yapabileceğimiz bazı işler şunları içerir:

Bahçe Tasarımı ve Peyzaj
Size başından sonuna kadar eksiksiz bir tasarım paketi sunabiliriz. Yeni bir tasarıma ya da eksiksiz bir gözden geçirmeye ihtiyaç duyuyorsanız ve fikirlerden uzaktaysanız fikirlerimiz var ve hep istediğin bahçeyi elde etmenizde size yardımcı olabileceğimizden emin olun.

Bahçe Bakımı
Planlarımız genellikle haftalık bakım ziyaretlerinden oluşur. Bu ziyaretler sırasında çiminizin kesilmesinin gerekip gerekmediğini, çiçek yataklarının daha iyi bir muameleye ihtiyacı olup olmadığı veya ağaçların budama yapılması gibi ayrıca çim, bitki ve ağaçların ihtiyaç duyduğu besin maddelerini almasını sağlamak için önceden tanımlanmış bir planı izleyeceğiz.

Sulama
uygun sulama olmadan çimleriniz ve bahçeniz onarılamaz hasarla karşı karşıya kalabilir. Sulama planının bahçenin ihtiyaçlarını karşılaması önemlidir, ucuz ve kalitesiz sulama malzemeleri birçok kez size yüksek maliyet çıkarır ; daha kötüsü su boşa harcayarak, bahçeyi mahvedebilirsiniz , Siz müşterilerimize kaliteli sulama sistemleri , bahçe tasarımları ve planlaması konusunda hizmet vermekteyiz.