Çalış Apart

Tatilinizi daha kısıtlı bütçe ile planlıyor ve rahat etmek istiyorsanız Çalış Apart seçeneği aklınızda ilk sırada olmalıdır.

Çalış Apart

Fethiye’nin Güzellikleri
Fethiye, antik Telmessos şehri kalıntıları üzerine kurulmuş, temelleri yüzyıllarca sene önce atılmış bir şehirdir. Muğla iline bağlıdır. İlçe sınırları içersinde pek çok antik ve tarihi eser bulunmaktadır. Her biri gezip dolaşmak ve görmek için ziyaretçilerini beklemektedir.
Fethiye tarihi dokusunun yanı sıra doğal güzellikleri ile ön plana çıkmaktadır. En çok bilinen Fethiye plajları şunlardır;
Kabak Koyu Plajı, Gemile Plajı, Katrancı Koyu Plajı, Ölüdeniz Plajı,  Çalış PlajıÇalış Apart
Bütün bu plajlar birbirinden güzel kum ve denizlere sahiptir.
Çalış Plajı
Fethiye merkeze en yakın plajlardan birisidir. On dakika gibi kısa bir sürede Fethiye merkezinden Çalış Plajına ulaşmanız mümkündür. Çalış Plajı özellikle günün belli saatlerinde denizin en sakin olduğu plajlardandır. Sahil kesiminin uzunluğu, altın rengine yakın renkteki kumları ile sizleri kendine çekecektir. Özellikle yaz aylarında oluşan hafif esinti sayesinde hem denizde serinlerken hem de esinti ile serinleyeceksiniz. Çalış Plajı ve çevresinde pek çok konaklama tesisi bulunmaktadır. Bu tesislerde Çalış Plajının tadını çıkartırken pek çok aktivite ile tatilinizi renklendirmemiz mümkündür. Çalış ve çevresinde yapabileceğiniz aktivitelerden bazıları şunlardır;
Yamaç Paraşütü, Dalış, Rafting, Doğa yürüyüşü, Yelkencilik, Araçlı gezintiler
Bunlardan özellikle yamaç paraşütü ve dalış, Fethiye ve Çalış Plajı çevresinde mutlaka yapmanız gereken sporlardandır. Ayrıca çevre koylar arası gezebileceğiniz ve zamanınızı değerlendirebileceğiniz tekne turları da mevcuttur. Çalış Plajına çok yakın konumda değişik konaklama imkânları bulunmaktadır. Tercihleriniz ve imkânlarınız doğrultusunda size uygun olanı seçebilirsiniz. Ancak tatiliniz daha kısıtlı bütçe ile planlıyor ve rahat etmek istiyorsanız Çalış Apart seçeneği aklınızda ilk sırada olmalıdır. Size özel apart dairenizi kiralayarak normal standarttaki otel fiyatlarına göre daha uygun bir tatil yapmış olursunuz. Ayrıca size özel kullanım alanları fazla olması nedeniyle apart dairenizde daha rahat bir tatil geçirirsiniz.
Çalış Apart
Sizlere uygun Fethiye Apart seçenekleri sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve sizlere huzurlu bir tatil keyfi bırakmak için her zaman sizlerle.

Fethiye Apartları