f7853ad57f354cd10932dbb30418b754

Kıdrak koyu küçük bir alan olmasına rağmen birçok otel ve kiralık apart ya da villanın bulunduğu bir noktadır.

Kıdrak Koyu

Kıdrak Koyunda Tatil İmkanı
Yaz tatilleri bütün bir senenin stresinin ve yorgunluğunun atıldığı en çok tercih edilen tatildir. Kış aylarında yapılan sporlar tatil noktalarında bile olsanız yaz aylarında yapılacak tatil kadar rahatlama sunmaz. Çünkü kışın çıkılan tatillerde vücudun soğuk karşısında kasılıyor oluşu istenen rahatlığı zaten sağlamayacaktır. Ama yaz aylarında sıcaklıkların vermiş olduğu gevşeme ile istenen rahatlık ve dinlenme sağlanacaktır. Ülkemizde çeşitli tatil beldeleri bulunmaktadır ve bu beldelerde de gidilecek bazı noktalar yer alır. Örneğin Kıdrak koyu bunlardan bir tanesidir. Tertemiz suyu ve berraklığı ile denize girmek için en ideal nokta olmakta, aynı zamanda da sakinliği ile birçok insanın dikkatini çekmektedir.
Kıdrak Koyu Konaklama İmkanları
Kıdrak plajı küçük bir alan olmasına rağmen birçok otel ve kiralık apart ya da villanın bulunduğu bir noktadır. Kişilerin tatile çıkarken mutlaka ayırdıkları bir bütçe olmaktadır. Bu bütçenin üzerine çıkılması insanların tatillerinde planladıklarından fazla harcamaları anlamına gelir. Böyle bir durum ekonomik sıkıntı yaratacağından daha tatile çıkmadan rezervasyon sayesinde harcama dağılımı eşit ve planlanan şekilde yapılmalıdır. Sınırlı bütçesi olan ya da tatile kalabalık bir ekip şeklinde gidecekler için villa ya da apart kiralamak daha mantıklıdır. Bu tip yerlerde kalınan kişi sayısı sizin isteğiniz doğrultusunda şekillenecektir. Bu nedenle gittiğiniz andan döndüğünüz ana kadar harcamalarınızda sadece sizin kontrolünüzde olur. Oysa otellerde konaklama yanındaki ekstralar ile size çok büyük rakamlara patlayabilecektir.
Kıdrak Koyu Tatil İmkanları
Kıdrak koyu Türkiye’deki sayılı güzelliklerden bir tanesidir. Çok kalabalık olması bile deniz suyunun berraklığından ve temizliğinden bir şey kaybetmemesine neden olmaktadır. Bu sayede koyun verdiği bir avantaj olarak da aşırı soğuk suların ya da fazlaca dalganın olması beklenmez. Yüzmek için en ideal nokta olan bu yerde özellikle çocuklu ailelerin çok yoğun talebi görülmektedir. Sakin ve bir o kadar da huzurlu bir tatil geçirmek için size uygunluğu ile çocuklarınıza da oyun imkanı sunması ile tercih edilecek olan bu koy aşırı sıcaklarda ferahlamanız için çok iyi bir kaçış olur.