Fethiye Havuz Bakımı, Havuz Tadilatı

PROPERTY MANAGEMENT

Our objective as property managers is to look after properties in the owner’s absence and generate income for property owners through the Holiday Rental Market..
Handyman Service

Handyman Service

For home repairs that can be difficult to perform on your own without the proper tools or necessary expertise, you can rely on a Handyman technician. We can help with issues with doors, windows..
Key Holding

Mülk Kontrolü

Mülk Kontrolü sizin mülkünüzde olmadığınız zamanlarda aklınızın arkada kalmaması, geleceğiniz zaman mülkünüzün hazır hale getirilmesi ve mülkünüzde oluşabilecek..
Fethiye Havuz Bakımı

Fethiye Havuz Bakımı

Yüzme havuzlarının bakımının düzenli olarak yaptırılıyor olması son derece önemlidir. Havuz suyu, bakteri ve mantar gibi mikroorganizmaların oluşması ve üremesi için son derece..
Fethiye Bahçe Bakımı

Fethiye Bahçe Bakımı

İsterseniz hobi amaçlı bir bahçeye sahip olun isterseniz ticari amaçlı olarak bir bahçeye sahip olun, ekme, bakım ve hasat ile ilgili bilgiye sahip değilseniz başarılı olmanız zordur.
Tatil Evleri Temizlik

Temizlik Hizmeti

Temiz ve lekesiz bir yer herkesin hoşuna gider. Bununla birlikte, çevrede olmadığınız zamanlarda tatil evinizde çalışan temizleyicilere göz kulak olmak zordur. Biz temizlik hizmetlerimizle..
Peyzaj ve Sulama

Peyzaj ve Sulama

Tatil yörelerinde genellikle kalabalık bir tatil grubunun bulundukları alanlarda peyzaj düzenlemeleri her sene tekrarlanmalıdır. Çünkü kalabalığın yarattığı izdiham..
Fethiye Transfer

Fethiye Transfer

Fethiye Transfer hizmetleri bu şehre gelen insanlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Gelişen çağın en güzel hizmetleri olan transfer hizmetinin fiyatları da farklılıklar göstermektedir.
Handyman Servisi

Handyman Servisi

Ülkemizde günden güne yaygın hale gelen Handyman servisi ile ev ve iş yerlerinde tüm acil işlerinizin çözüme kavuşturulması için faaliyet göstermektedir. Handyman..